ZREALIZOWANE

Nowa Kąkolowa

Kraków

Na malowniczym osiedlu skupionym wokół 11 uroczych domów jednorodzinnych doznasz prawdziwej harmonii pomiędzy naturą a komfortem.

SZCZEGÓŁY

Szymańskiego

Kraków

Chcielibyśmy Państwu przedstawić inwestycję znajdującą się na ulicy Szymańskiego, która stanowi niezwykłą okazję dla osób poszukujących spokojnego, kameralnego miejsca do zamieszkania.

SZCZEGÓŁY

Rzepakowa

Kraków Ul. Rzepakowa

Odkryj wyjątkową inwestycję w Przylasku Rusieckim – dwulokalowy budynek jednorodzinny przy ulicy Rzepakowej, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością, a komfort splata się z zielonym otoczeniem. To miejsce stworzone z myślą o wymagających, z najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technik budownictwa. Szybki dojazd do miasta, malownicze pejzaże i precyzyjny design czekają na tych, którzy pragną mieszkać w miejscu, gdzie życie nabiera wyjątkowego smaku. Odkryj harmonię w Przylasku Rusieckim – tutaj luksus spotyka się z naturą.

SZCZEGÓŁY

W TRAKCIE

Aleja Klonowa

Kraków ul.Igołomska

Na malowniczym osiedlu skupionym wokół 9 nowoczesnych domów jednorodzinnych doznasz prawdziwej harmonii pomiędzy naturą a komfortem.

SZCZEGÓŁY

PRZYSZŁE

Nowa Kąkolowa 2.0

Kraków

Etap 2 będzie zawierał pięć budynków jednorodzinnych. Będzie to bryła zdecydowanie inna niż w etapie 1. Projekt zostanie dostosowany na miarę potrzeb, zapewniając komfort, funkcjonalność, codzienne użytkowanie i różnorodne zastosowania. Linia zabudowy, w której znajdą się budynki, gwarantuje komfort funkcjonowania i kameralność. Budynki zostaną wykonane w standardzie premium, z użyciem najwyższej jakości materiałów, powstaną według indywidualnego projektu stworzonego dla nas przez renomowane studio architektoniczne „4space”.

SZCZEGÓŁY

Nowa Kąkolowa 3.0

Kraków

W etapie 3 powstaną trzy budynki w standardzie premium PLUS z dojazdem po prywatnej wewnętrznej drodze, zakończonej dużym wspólnym parkingiem. Podwójny garaż oraz trzy miejsca postojowe dla każdego budynku to jedno z wielu fajnych rozwiązań, zapewniających codzienny komfort. Topowa specyfikacja materiałów i jakość wykonania, indywidualny projekt, stworzą niepowtarzalny klimat tej kameralnej zabudowy. Użyjemy między innymi granitu, lameli elewacyjnych, blachy elewacyjnej oraz zaawansowanych systemów odprowadzania wody deszczowej. Do wykończeń zastosujemy mnóstwo nowoczesnych rozwiązań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wkrótce więcej szczegółów – projekt jest w trakcie.

SZCZEGÓŁY

Osiedle Dębowe

Kraków

Więcej informacji wkrótce.

SZCZEGÓŁY

Relax City

Kraków

Więcej informacji wkrótce.

SZCZEGÓŁY

MASZ PYTANIA?

POROZMAWIAJ Z NASZYMI EKSPERTAMI

30-681 Kraków, ul. Christo Botewa 1F
123121501 info@acginvest.pl
Godziny otwarcia biura: pon. – pt. 10:00 – 18:00
MAPA DOJAZDU

    SKORZYSTAJ Z FORMULARZA:

    Odpowiemy w 24h.