Aleja Klonowa

Kraków ul.Igołomska

Aleja Klonowa to zespół dziewięciu nowoczesnych budynków mieszczących się w Krakowie przy ulicy Igołomskiej. Nowo wybudowane infrastruktury miejskie ( Ścieżki rowerowe, droga dwupasmowa, chodniki, przystanki ) sprawiają to miejsce wyjątkowym, ze względu na świetną komunikacje z centrum i obwodnicami miasta. Tereny rekreacyjne nazywane „Krakowskimi Mazurami”. W odległości 4 km i biegnąca obok inwestycji ścieżka rowerowa zapewnią mieszkańcom szybki dostęp do walorów wypoczynku i wytchnienia.

Budynki powstałe wedle indywidualnego projektu i przy użyciu najnowszej technologii mają zapewnić Naszym Klientom pełne poczucie komfortu i bezpieczeństwa na długie lata.

Pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, system rekuperacji powietrza to u Nas standard.

Dwustanowiskowy garaż, salon z panoramicznym oknem na taras z ekspozycją południową, sypialnia master z własną garderobą i łazienką dla rodziców, 2 sypialnie, garderoba z pralni, duża łazienka z prysznicem i wanną stworzą niespotykany komfort w codziennym użytkowaniu. Na trzeciej kondygnacji znajdują się dwa gabinety do pracy oraz duża łazienka z prysznicem. Po ciężkim dniu znajdziecie Państwo miejsce do odpoczynku i regeneracji. Z tą myślą zaprojektowaliśmy fińską saunę.

Dbając o Państwa czas, trawniki które wykonamy na końcowym etapie inwestycji obsługiwane będą przez roboty koszące Husqwarna

O INWESTYCJI
01
ZALETY PROJEKTU
02

DODATKOWE INFORMACJE

– zapewnia udogodnienia wynikające z zamieszkania w obrębie miasta,

– osiedle świetnie skomunikowane z miastem 15 minut do centrum miasta,

– w okolicy szkoła, boiska, klub sportowy, ścieżki rowerowe

– również w sąsiedztwie kompleksu w Przylasku Rusieckim

– użyte materiały najwyższej jakości

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ACG PREMIUM HOUSE

PODOBNE INWESTYCJE

MASZ PYTANIA?

POROZMAWIAJ Z NASZYMI EKSPERTAMI

30-681 Kraków, ul. Christo Botewa 1F
123121501 info@acginvest.pl
Godziny otwarcia biura: pon. – pt. 10:00 – 18:00
MAPA DOJAZDU

    SKORZYSTAJ Z FORMULARZA:

    Odpowiemy w 24h.